فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی فراسوی خواب از ویلم فردریک هرمانس


کتاب صوتی فراسوی خواب از ویلم فردریک هرمانس

کتاب صوتی «فراسوی خواب» از ویلم فردریک هرمانس

 

درباره کتاب:

رمانِ «فراسوی خواب» یکی از شاهکارهای ادبیات هلند است در نیمه‌ی دوم قرن بیستم. ویلم فردریک هرمانس، نویسنده‌ی این رمان را می‌توان نماد نویسند‌گان اگزیستانسیالیست هلند دانست که در این رمان روایتی از امید را در عینِ تردید به گذشته و آینده نشان می‌دهد. هرمانس در رمانِ فراسوی خواب از یک دانشمند می‌نویسد که در کوه‌ها آواره‌ی یافتنِ یک شهاب‌سنگ است. او در این مسیرِ معرفتی و در این سفرِ نمادین آرام‌آرام عمق تنهایی و عدم ‌تعین جهانی را درک می‌کند که انگار چیزی برای اتکا ندارد جز انسان. ماجرای جذابِ رمان با این تردیدها و تغییرها به یک نقطه‌ی تکان‌دهنده می‌رسد که مخاطبش را به شگفتی وا می‌دارد… هرمانس مانندِ همفکرِ فرانسوی‌اش آلبر کامو به سیزیفی می‌اندیشید که غرقِ امید و صدالبته ناامیدی به حرکتش ادامه می‌دهد و این سؤال را پیش می‌آورد که آیا این‌بار موفق خواهد شد. این رمانِ درخشانِ ادبیات هلند را سامگیس زندی از زبان هلندی به فارسی برگردانده تا مخاطبِ فارسی کمترین فاصله را با جهان رازآلود، فلسفی و تکان‌دهنده‌ ویلم فردریک هرمانس داشته باشد.

فرمت: mp3

مدت زمان: 12 ساعت و 45 دقیقه

حجم فایل دانلودی: 610 مگابایت

 

شنیدن نمونه:


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما