فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی تعلیمات دون خوآن از کارلوس کاستاندا


کتاب صوتی تعلیمات دون خوآن از کارلوس کاستاندا

کتاب صوتی « تعلیمات دون خوآن» از کارلوس کاستاندا

 

درباره کتاب:

این کتاب نخستین کتاب از مجموعه ی دوازده کتاب است، که کارلوس کاستانِدا در طول عمر خود به نوشتن آنها اقدام نمود. برای آشنایی با جهان بینی ای که او تلاش در بیان آن در این مجموعه آثار را داشته و در زمان خود (دهه های هفتاد تا نود سده بیستم میلادی)، بسیار مورد بحث و جنجال در میان روشنفکران معاصر بویژه در دنیای غرب قرار گرفت. بایست از خوانش نخستین کتاب آغاز کرد و به ترتیب انتشار آن به زبان اصلی، پیش رفت، تا در جریان سیر تکوینی این نوع جهان بینی عرفانی، که بسیار مرموز و جادویی، و در عین حال بسیار ساده، طبیعی، واقعی، و پذیرفتنی، اما بشدت باورناکردنی است، قرار گرفت. خواندن یک کتاب در میانه این مجموعه گرچه خالی از لطف نیست، اما نقاط کور و پرسشهای بی پاسخی را در ذهن برمیانگیزد. چرا که اینها همانند درسهایی هستند، که با توالی منظمی، از سوی استاد عنوان شده اند و خواندن یک اثر در میان این مجموعه، همانند نشستن در سر کلاس درس در میانه ی سال تحصیلی است. این مجموعه را نمیتوان همچون یک رمان، در دست گرفت و بلاانقطاع خواند و به مفهوم مطالب عنوان شده در آن نائل آمد. مطالبی که گاه خود نویسنده نیز در فهم آن دچار درگیری است. چرا که نتیجه ی ده سال گزارش (بقول کاستاندا) میدانی است. گزارش کارآموزیهای یک شاگرد مردمشناس نزد پیر، مرشد، شمن، مرد معرفت، سالک مبارز، و عارف سرخپوستی، بنام «دُن خوآن ماتئوس»، از قوم «یاکی»، در «صحرای سونورا» در مکزیک است.

 

فرمت: mp3

مدت زمان: 10 ساعت

حجم فایل دانلودی: 270 مگابایت

 


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما