فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی آفرینش فراوانی 21 روز مدیتیشن از دیپاک چوپرا


کتاب صوتی آفرینش فراوانی 21 روز مدیتیشن از دیپاک چوپرا

کتاب صوتی «آفرینش فراوانی - 21 روز مدیتیشن» از دیپاک چوپرا

 

درباره کتاب:

چه چیز را در زندگی خود بیشتر دوست دارید؟ آیا فکر می کنید این امکان وجود دارد که زندگی خود را در بیست و یک روز تغییر دهید؟ هر آنچه را که می خواهید (عشق بیشتر، شادی، ثروت و … ) می تواند از طریق «آفرینش فراوانی» برای شما باشد. جوانی، داشتن پوست صاف و محکم نیست، بلکه داشتن روحی عمیق است.
راه خود را به منبع همیشه حاضر و بی پایان انرژی و سبکبالی درونتان پیدا کنید. با دکتر دیپاک چوپرا همراه شوید و با دوره‌ی «بیست و یک روز مدیتیشن؛ آفرینش فراوانی» از قدرت ذهن و اراده‌تان استفاده کنید و زندگی رویایی‌ خود را بسازید.
به کمک این محتوای آموزشیِ صوتی می‌آموزید چگونه با روزی پانزده دقیقه مراقبه (مدیتیشن) طی بیست و یک روز، پتانسیل بکری که در درونتان نهفته است را آزاد کرده و در جهت تحقق رویاهایتان حرکت کنید.

 

فرمت: mp3

مدت زمان: 6 ساعت

حجم فایل دانلودی: 150 مگابایت

 

شنیدن نمونه:


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما