فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای از گابریل برن استین


کتاب صوتی جذب کننده حرفه ای از گابریل برن استین

کتاب صوتی «جذب کننده حرفه ای» از گابریل برن استین

 

درباره کتاب:

هر روز زندگی ما یک معجزه است. معجزه زندگی ما باعث می شود که فراوانی، شادی و خوبی به زندگی ما سرازیر شود. معجزه زندگی ما همان چیزی است که سبب می شود به آرزوهایمان برسیم. نور و روشنایی بیشتری به زندگی مان سرازیر کنیم. اما چگونه می توانیم به معجزه زندگی دست پیدا کنیم؟ معجزه زندگی ما در گرو هماهنگی با کائنات و جریان زندگی است. اگر باور داشته باشیم که می توانیم زندگی خود را در اختیار بگیریم، می توانیم به هر چیزی که می خواهیم برسیم. شاید لازم باشد برای برقراری ارتباط با معجزه زندگی مان، مهارت هایی را بیاموزیم. این مهارت ها را می توانیم از کتاب جذب کننده کتاب حرفه ای نوشته گابریل برنستین، بیاموزیم. این کتاب، سفری است برای یافتن حقیقت زندگی. سفری که به ما یاد می دهد، زندگی هدفمند و شادی برای خود بسازیم. گذشته را رها کرده و با امیدواری به سوی آینده قدم برداریم. بعد از خواندن این کتاب، یاد می گیریم که زندگی خود را دوباره خلق کنیم، با جریان زندگی همراه و همگام شوید. خواندن این کتاب، به شما یاد می دهد که برای رسیدن به خواسته هایتان، لازم نیست خیلی تلاش کنید. آنچه خیلی مهم است، این است که بعد از خواندن این کتاب، احساس خوبی خواهید داشت. این احساس خوب به اطرافتان هم منتقل خواهد شد. بنابراین می توانید دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنید.

فرمت: mp3

مدت زمان: 8 ساعت و 30 دقیقه

حجم فایل دانلودی: 340 مگابایت

 

شنیدن نمونه:


مبلغ قابل پرداخت 11,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما