فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند از میچ آلبوم


کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند از میچ آلبوم

کتاب صوتی «در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند» از میچ آلبوم

 

درباره کتاب:

ادی، سرباز کهنه‌کاری است که احساس می‌کند در زندگی بی‌معنایش، شامل نگهداری از دستگاه‌های یک شهربازی، به دام افتاده است. در طول سال‌ها، شهربازی عوض شده و ادی هم همین‌طور از جوانی خوش‌بین و امیدوار، به پیرمردی تلخ و دل خسته مبدل می‌شود. زندگی‌اش سرشار از یکنواختی، تنهایی و پشیمانی است...

میچ البوم داستانی بدیع و خارق‌العاده آفریده است که تصور شما را درباره‌ زندگی پس از مرگ و معنای زندگی هر انسان بر روی زمین زیر و رو می‌کند.» در بخشی از داستان می‌خوانیم:
«ادی توی یک استکان چای بیدار شد. استکان چای، بخشی از یک سواری تفریحی و قدیمی شهربازی بود: یک استکان بزرگ، از چوب براق و تیره، با نیمکت بالش‌دار و یک در با لولای استیل. دست و پای ادی از روی لبه‌ها آویزان بود. آسمان به تغییر رنگش ادامه داد، از قهوه‌ای کفش چرمی تا ارغوانی تیره. غریزه‌اش می‌گفت دستش را به سوی عصایش دراز کند. در چند سال گذشته آن را نزدیک تختش نگه می‌داشت، چرا که بعضی صبح ها دیگر توان نداشت تا بدون آن بلند شود. این باعث شرمندگی ادی بود که زمانی، موقع احوال‌پرسی، با مشت به شانه‌ی طرفش می‌کوبید.

 

فرمت: mp3

مدت زمان: 6 ساعت و 30 دقیقه

حجم فایل دانلودی: 170 مگابایت

 

شنیدن نمونه:


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما