فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

فروشگاه فایل ها و محصولات دانلودی

در این فروشگاه، بهترین محصولات آموزشی و غیره با بهترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میشود.

محل لوگو

کتاب صوتی پله پله تا اوج از زیگ زیگلار


کتاب صوتی پله پله تا اوج از زیگ زیگلار

کتاب صوتی «پله پله تا اوج» از زیگ زیگلار

 

درباره کتاب:

زیگ‌ زیگلار که‌ غول‌ انگیزش‌ در امریکاست‌، یکی‌ از مولفان‌ عصر حاضر است‌ که‌ کتاب‌هایش‌ جزو پرفروش‌ترین‌ کتاب‌هاست‌. روش‌ زیگلار برای‌ دستیابی‌ به‌ موفقیت‌ بر ستون‌های‌ شرافت‌، قابلیت‌، ایمان‌، وفاداری‌ و صداقت‌ استوار شده‌ است‌. این‌ کتاب‌ با این‌ امید، اعتقاد و اطمینان‌ نوشته‌ شده‌ که‌ اگر روزانه‌ دقایقی‌ را با افکار مثبت‌ بگذرانیم‌، سر حالی‌ لازم‌ را برای‌ کسب‌ موفقیت‌ به‌ دست‌ خواهیم‌ آورد.

زیگ زیگلار، سخنران، معلم و مربی انگیزشی بود که با رساندن پیغام های طنز، امید و تشویق خود در جهان سفر کرد. زیگ به عنوان یکی از نویسندگان و سخنرانان مشهور جهان، می خواست که از موانع سن، فرهنگ و شغل فراتر رود. از سال 1970 تا سال 2010، او بیش از پنج میلیون مایل در سراسر جهان سفر کرد تا پیام های پیشرفت زندگی قدرتمند را برساند و انرژی تغییر را ترویج دهد. او در بین همتایانش به عنوان نابغه انگیزشی بزرگ زمان ما شناخته می شود. سبک پیام رسانی منحصر به فرد زیگ زیگلار و پیام های قدرتمند برای او افتخارات زیادی را به همراه داشته است و امروز او هنوز هم به عنوان یکی از زیرک ترین مقامات علم پتانسیل انسانی است.

 

فرمت: mp3

مدت زمان: 11 ساعت و 20 دقیقه

حجم فایل دانلودی: 500 مگابایت

 


مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به هر دلیلی موفق به دانلود فایل خریداری شده نشدید، به تلگرام 09373707571 پیام بدید. فایل خریداری شده از طریق تلگرام براتون ارسال میشه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما